Ek-soc Ek-soc RejestracjaLogowanie

21-23 września 2016

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Uniwersytet ŁódzkiWystartowała 5. edycja wielkiego konkursu Obserwatora Finansowego „Gdyby to zależało ode mnie, to…”

Zapraszamy do wzięcia w nim udziału.

Zbieramy najlepsze pomysły, jak najbardziej efektywnie zarządzać i wydawać publiczne środki w różnych dziedzinach gospodarki – od szeroko rozumianych finansów publicznych na poziomie państwa, przez rozwój firm, aż po zarządzanie projektami samorządowymi, inwestycjami w gminie, w szkole, a może w dzielnicy.

Jak co roku to uczestnikowi pozostawiamy wybór dziedziny – każda, w której absorbowane są publiczne (także unijne) środki jest dobra. My ze swojej strony przedstawiamy kilka możliwych tematów, które mogą być potraktowane dosłownie lub tylko jako inspiracja.

Nagrodą główną w konkursie jest najnowszy model iPada oraz – a może przede wszystkim – spotkanie z prezesem banku centralnego Polski. To doskonała okazja do rozmowy i przedstawienia swojego pomysłu.

Zachęcamy do podzielenia się tym zaproszeniem także z innymi osobami, które warto namówić do udziału w konkursie.

Na stronie KONKURSU znajdują się wszystkie o nim informacje: regulamin i skład znakomitej kapituły, która oceni prace, a także sylwetki laureatów poprzednich edycji, ich zwycięskie eseje oraz zapis spotkań z prezesem Narodowego Banku Polskiego.

Bardzo zachęcamy do udziału. Termin składania prac upływa 30. czerwca 2016 r.

Łącząc pozdrowienia pozostajemy z poważaniem,

Redakcja portalu ObserwatorFinansowy.pl